Deelnemerslijst Eeuw-ig Schaak 4 februari 2023
Naam | Rating | |
1 | GM Dimitri Reinderman | 2552 |
2 | IM Hing Ting Lai | 2470 |
3 | IM Manuel Bosboom | 2390 |
4 | IM Mansur Gilmanov | 2355 |
5 | IM Piet Peelen | 2326 |
6 | Daan Zult | 2320 |
7 | Colin Stolwijk | 2252 |
8 | Frank Agter | 2232 |
9 | CM Arne Moll | 2225 |
10 | Bas de Boer | 2219 |
11 | FM Sjoerd Plukkel | 2206 |
12 | CM Henk-Jan Visser | 2196 |
13 | Bart-Piet Mulder | 2183 |
14 | Farhad Mukhtarov | 2181 |
15 | Robin Duson | 2169 |
16 | Jerrel Thakoerdien | 2159 |
17 | Peter Doggers | 2111 |
18 | Alexander Geerts | 2104 |
19 | Nick Manshanden | 2089 |
20 | Joseph Molenaar | 2062 |
21 | Jos Vlaming | 2052 |
22 | Abel Romkes | 2051 |
23 | Seréyo Bekkink | 2028 |
24 | Mason Brouwer | 2002 |
25 | David Verweij | 2000 |
26 | Ed Schouten | 2000 |
27 | Peter Holscher | 1984 |
28 | Ingmar Visser | 1980 |
29 | Yuri Eijk | 1941 |
30 | Bas Dudink | 1931 |
31 | Roy Kerkhoven | 1931 |
32 | Toine Molenaar | 1925 |
33 | Bert Buitink | 1916 |
34 | Sjoerd Kelder | 1913 |
35 | Ton Fasel | 1899 |
36 | Jimmy Geboers | 1888 |
37 | Piet Geertsema | 1886 |
38 | Piet Reus | 1867 |
39 | Theo Weijers | 1852 |
40 | David Berendsen | 1835 |
41 | Siem Roet | 1828 |
42 | Nico Koning | 1804 |
43 | Edwin Flierman | 1795 |
44 | Bert Spil | 1779 |
45 | JP Hendriks | 1777 |
46 | Reinier Bodemeijer | 1776 |
47 | Jan Poland | 1762 |
48 | Dwayne Johnson | 1751 |
49 | Dirk Goes | 1742 |
50 | Kevin de Rooij | 1732 |
51 | David Groen | 1703 |
52 | Martijn de Wit | 1700 |
53 | Erwin Brouwer | 1700 |
54 | Piet Konijn | 1676 |
55 | Jan Veerman | 1671 |
56 | Nico Weel | 1666 |
57 | Niels van der Mark | 1665 |
58 | Henk Veerman | 1651 |
59 | Frans Kragten | 1650 |
60 | Ger Roos | 1647 |
61 | Dick Mantel | 1643 |
62 | Carlos Preuter | 1640 |
63 | Steven de Waart | 1631 |
64 | Barry Broek | 1631 |
65 | Timothy Njoo | 1611 |
66 | Arend Stapel | 1610 |
67 | Cora van der Zanden | 1609 |
68 | Ron van Putten | 1608 |
69 | Lex Griffioen | 1600 |
70 | Bas van den Berg | 1597 |
71 | Chris Keesman | 1595 |
72 | Arnold Velthuis | 1593 |
73 | Dik Goosen | 1530 |
74 | John Wallaart | 1500 |
75 | Susanne Glas | 1492 |
76 | Bas Hoepelman | 1450 |
77 | Xander Kaptein | 1449 |
78 | Nizar Alayoubi | 1444 |
79 | Daniel Koopman | 1432 |
80 | Gerard Broersen | 1422 |
81 | Jessica Koning | 1416 |
82 | Stella Duson | 1402 |
83 | Tom Snoeij Kiewit | 1400 |
84 | Martijn Quatfass | 1396 |
85 | Marc Heertjes | 1388 |
86 | Roel Ridderikhoff | 1354 |
87 | George Tadrous | 1337 |
88 | Marijn Demarteau | 1304 |
89 | Dirk Beemster | 1300 |
90 | Freek Hofman | 1278 |
91 | Richard Gooijers | 1263 |
92 | Thomas van der Knaap | 1246 |
93 | A. Kosasih | 1200 |
94 | Alex Swart | 1119 |
95 | Bikash Kumar Tanti | 1000 |
96 | Thomas Bood | 905 |
97 | Frans Wolfkamp | 832 |
98 | Mohamed el Issaoui | 809 |
99 | Michel Nierop | 800 |
100 | Aral Ertabak |
Rating op basis van de KNSB-ratinglijst van 1-feb, of op basis van geschatte rating
Jeugdtoernooi | |
Naam | |
1 | Hayun Shin |
2 | Arish Gayen |
3 | Jelle Kop |
4 | Rajeev Pareddy Reddy |
5 | Sparsh Patel |
6 | Patryk Dyksinski |
7 | Mats van Splunter |
8 | Thao Luong |
9 | Joël van der Maarl |
10 | Justin Molenaar |
11 | Kyan Ruiter |
12 | Alec Borgemeester |
13 | Victor Weterneng |
14 | Tomek Chace |
15 | Hriday Patel |
16 | Job Scheer |
17 | James Wit |
18 | Julian Westerneng |
19 | Algirdas Dickus |
20 | Harun Ahmed |
21 | Ricardo Hoepelman |
22 | Fabian Nierop |
23 | Reez Vitalis |
24 | Misha Lansbergen |
25 | Julian Jong |
26 | Cas Brouwer |
27 | Milan |
28 | Boudewijn de Raad |
29 | Luuk van Meulem |
30 | Michal Rozanski |
31 | Amir Asa |
32 | Roel de Wit |
33 | Niels Kuijper |
34 | Jesse van Splunter |
35 | Armin Cubuk |
Bijgewerkt: 3 februari 2023