Eindstanden 9e Finbotx GP Hoorn - zondag 18 oktober 2026

Op zondag 18 oktober vond voor de 9e keer het Finbotx jeugd GP plaats in Copernicus. Het was het eerste NHSB GP van het nieuwe seizoen. Na een spannende en sportieve dag werd Orhan Ozdemir de winnaar van deze editie. Lees verder voor alle eindstanden.

Eindstand laatste Grand Prix

123456789101112131415

Groep 1

PlNaamPuntenobv*Oude ratingNieuwe RatingGP punten
1Ozdemir, Orhan Galip5,518841932137
2Bergkamp, Noah4118211836131
3Dop, Floris4118471851131
4Kaya, Ismail4116691748131
5Sountheranayagam, Derin3,5118411827129
6Doevendans, Liam3,5118251818129
7Neelakantan, Dakshesh Nathan2,518151773125
8Dop, Hugo116551620119

Groep 2

PlNaamPuntenobv*Oude ratingNieuwe RatingGP punten
1Badrinath, Tijuvardan5,516311687125
2Asthana, Reyansh5215171604123
3Sountheranayagam, Deniz5215471620123
4Shivashankar, Prachet5215071598123
5Szekely, Stijn416091614119
6Chnioune, Zinedine215231487111
7Jong, Julian116331508107
8Theonse, Eiden Alanso0,515391436105

Groep 3

PlNaamPuntenobv*Oude ratingNieuwe RatingGP punten
1Karthikeyan, Krishnah614461556122
2Kale, Vishnu5,514461536120
3Hermans, Ella514411513118
4Huisman, Julian3114461436110
5Baar, Colin van3114441435110
6Beek, Koen van de2114941422106
7Los, Jordy2114521399106
8Floor, Bink1,514661387104

Groep 4

PlNaamPuntenobv*Oude ratingNieuwe RatingGP punten
1Zhang, Apple5,513451433114
2Yanamala, Mahatej Reddy5113211400112
3Schotsman, Art5113251402112
4Graaf, Aiden de4113921399108
5Hof, Cas4113291364108
6Koopmans, Jelle313701347104
7Venstra, Thijs1,51359128198
8

Groep 5

PlNaamPuntenobv*Oude ratingNieuwe RatingGP punten
1Oufouta, Ilyas612791381113
2Brugge, Boaz van de5,512731358111
3Zhang, Alex4,512781321107
4Deibert, Dani413121319105
5Tuladhar, Oran312481244101
6Xia, Jason211250120597
7Rajesh, Harshavardhan211273121897
8Huisman, Jelte11252116793

Groep 6

PlNaamPuntenobv*Oude ratingNieuwe RatingGP punten
1Raman, Ishan5,512461318108
2Mohanty, Reyansh512441297106
3Groot, Casper de4,511851244104
4Asthana, Aarush412351252102
5Patil, Agastya3,512061216100
6Geel, Mees2,51187116696
7Huisman, Kristian21211115994
8Wekker, Kimo11202111490

Groep 7

PlNaamPuntenobv*Oude ratingNieuwe RatingGP punten
1Sohret, Yusuf Algan5,5110911193103
2Kroese, Noah5,5111471224103
3Ho, William4,51153118799
4Harten, Quinten van3,51164115395
5Kuijeren-Jansen, Liam van311117110893
6Chen, Zeyan311082108893
7Poppelaars, Jip311181114393
8Zheng, Fayou0108196881

Groep 8

PlNaamPuntenobv*Oude ratingNieuwe RatingGP punten
1Raat, Loic5,51058113999
2Raman, Navin411021105993
3Czok, Kamil411012105493
4Kuijl, Ronan3,51071106691
5Visser, Elias311010101389
6Stekelenburg, Sjors van311073104789
7Sohret, Yunus Emre311048103389
8Westerneng, Julian21078101085

Groep 9

PlNaamPuntenobv*Oude ratingNieuwe RatingGP punten
1Opdam, Mees61000108797
2Mohan, Dhruv K4394897989
3Visser, Stijn4391596189
4Raat, Guillon4297099189
5Sterk, Milan4298299789
6Karthikeyan, Vishnu3194993985
7Hu, Oyun3195394185
8Wehnes, Ronan095082073

Groep 10

PlNaamPuntenobv*Oude ratingNieuwe RatingGP punten
1Venstra, Lars5,583293190
2Doorenspleet, Dax4,5190092886
3Hof, Tobian4,5187491486
4Knoppert, Senna484687984
5Hendriks, Valentijn3,584886082
6Baerts, Lucien385184180
7Girgenson, James288281876
8Bruin, Joe185076172

Groep 11

PlNaamPuntenobv*Oude ratingNieuwe RatingGP punten
1Kurinnyi, Yehor775091092
2Badloe, Roque5,575385186
3Puri, Amaaya4,576982082
4Phade, Ranak3,5179179278
5Waewell, Igor3,5176577878
6Gulati, Harnidh279273372
7Doevendans, Levi1179569468
8Oruch, Tolga1182671168

Groep 12

PlNaamPuntenobv*Oude ratingNieuwe RatingGP punten
1Dupon, Benjamin5370076580
2Schmidt, Nathanael5373878680
3Folkers, Thije5370376780
4Yang, Xiao Le5365674180
5Moras, Boris470072576
6Ilaria, Benjamin2167062968
7Schotsman, Epke2167963468
8

Groep 13

PlNaamPuntenobv*Oude ratingNieuwe RatingGP punten
1Groen, Justin665073179
2Kors, Jens4162263671
3Jacobs, Benjamin4155059771
4Gupta, Agrim4160062471
5Skrzypczak, Oskar3,564262769
6Pandey, Vansh355055767
7Beemster, Sven2,555053765
8Shivashankar, Navisha160050459

Groep 14

PlNaamPuntenobv*Oude ratingNieuwe RatingGP punten
1Schouten, Emma750565178
2Khalil, Hagar652061974
3Brugge, Yotam van de4150052866
4Lemckert, Gijs4150052866
5Balla, Alexander3,550050864
6Woldhuis, Olivier250044858
7Schouten, Daudi1,550042856
8

Groep 15

PlNaamPuntenobv*Oude ratingNieuwe RatingGP punten
1Rajesh, Tamizhiyan745060276
2Roode, Iris de647657672
3Jagersma, Alric448550164
4Manikandan, Aadhirai3240641860
5Khalil, Tasneem3343043160
6Chen, Yina3347945860
7Jagersma, Cara249042456
8

1 = onderling resultaat | 2 = SB punten | 3 = onderling resultaat na SB punten | 4 = loten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *